Výdejce jídel / řidič do samoobslužné restaurace

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

Velká česká prosperující společnost hledá zaměstnance na HPP do moderní samoobslužné restaurace na Praze 4 (BB Centrum Brumlovka, restaurace Delta/Alfa). Nástup ihned.

Náplň práce:

- nakládání a přeprava jídel

- zvedání těžších břemen (gastronádoby s jídlem)

- výdej jídel přes pult

Pracovní doba: po-pá 7:00 - 15:30

Požadujeme

- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

- vyučení nebo praxi v oboru gastro

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zázemí velké české tradiční společnosti

- jistotu výplatních termínů

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na obědy

- účast na firemních akcích (zájezdy, výlety, sportovní a kulturní akce)

- firemní fitness

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Eliška Němečková
Za Brumlovkou 1559/5
141 00 Praha 4

Telefon: 702014392

Místo práce: Praha 4

Plat: 26000 - 28000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé