STEVARD/KA ve vlacích (možnost startovního ubytování)

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

STEVARD/KA pro obsluhu v jídelním voze a bistrovoze z Prahy do Rakouska

s nástupem k výkonu práce v Praze. Nabízíme možnost dočasného ubytování pro mimopražské uchazeče (více informací na náborové schůzce).

Popis pozice:

- obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze

- obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru

- příprava pokrmů a teplých nápojů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro- dobrá znalost AJ/NJ (B1 a vyšší)

- prozákaznický přístup

- odolnost vůči stresu

- komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

Nabízíme:

- motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 5000 Kč)

- výhodnou pracovní dobu - turnusový režim

- zaměstnanecké výhody (13. plat, příspěvek na penzijní/životní pojištění, firemní akce)

Pořádáme informativní náborové schůzky následované osobními pohovory.

Zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat. Pokud se Vám neozveme do 10 pracovních dnů, bude to znamenat, že jsme dali přednost jinému uchazeči.

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Chodovská 228/3
141 00 Praha 4

Telefon: 606770455

Místo práce: Praha

Plat: 24000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé