POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA do samoobslužné restaurace (Praha 4)

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

Práce v příjemném prostředí moderní samoobslužné restaurace

na Praze 4 (kancelářská budova BB Centrum, Brumlovka)

Náplň práce:

  • obsluha pokladny
  • práce s hotovostí
  • doplňování zboží
  • pomoc při provozních činnostech

Pracovní doba:

PO-PÁ střídavé směny: od 6:00, od 7:30 a od 9:00 hod.

Nástup ihned nebo dohodou.

Požadujeme:

  • praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • výborná čeština
  • pracovitost a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat (vánoční odměna – ½ průměrné měsíční mzdy)
  • po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění 300–800 Kč měsíčně
  • firemní fitness centrum zdarma i pro rodinné příslušníky
  • možnost účastnit se firemních akcí a výletů, akce pro děti zaměstnanců
  • zázemí velké české společnosti

Hrubý plat: 19.000 - 20.000 Kč

Kontakt: Dana Rakovanová, tel. 724 792 351

Volejte prosím PO - PÁ od 8.00-16.00 hod.

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Dana Rakovanová
Za Brumlovkou 1559/5
141 00 Praha 4

Telefon: 724792351

Místo práce: Praha 4

Plat: 19000 - 20000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé