Dispečer jízdního personálu jídelních/lůžkových vozů (HPP)

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

Velká česká prosperující společnost JLV, a.s. hledá zaměstnance na pozici

dispečera jízdního personálu jídelních/lůžkových vozů.

Místo pracoviště: Chodovská 3/228, Praha 4 - Michle. POZOR! Máme skvělé dopravní spojení (tramvaj č. 11, 14, bus č. 135, 136, 213 – zastávka Teplárna Michle, budova stojí 50 m od zastávky).

Náplň práce:

  • administrativní podpora činnosti posádek vlakové dopravy
  • evidence směn a vyúčtování výkonů jízdního personálu
  • operativní zajištění personálních náhrad a rozpisu služeb
  • práce s dokumentací
  • 12hodinové denní i noční směny v turnusu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (v oboru dopravy výhodou)
  • znalost železniční problematiky výhodou
  • znalost práce na PC
  • praxe na srovnatelné pozici výhodou
  • znalost NJ na úrovni A2
  • základní znalost AJ výhodou
  • samostatnost, odolnost vůči stresu, komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat (vánoční odměna – ½ průměrné měsíční mzdy)
  • příspěvek na stravu až 45 Kč denně
  • po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění 300–800 Kč měsíčně
  • možnost dalšího vzdělávání a školení
  • jazykové kurzy
  • firemní fitness centrum zdarma
  • účast na firemních akcích (zájezdy, výlety, turnaje apod.)
  • možnost účastnit se firemních akcí a výletů, akce pro děti zaměstnanců

Zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat. Pokud se Vám neozveme do 5 pracovních dnů, bude to znamenat, že jsme dali přednost jinému uchazeči.

Kontakt: Olga Pohanová, tel. 724 004 902

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Olga Pohanová
Chodovská 228/3
141 00 Praha 4

Telefon: 271003261
724004902

Místo práce: Praha 4

Plat: 28000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé